Zaprezentuj swoją niepowtarzalność.

Grafika

Dlaczego unikalna grafika
jest ważna? 

Bez odpowiednio dobranej grafiki nawet najlepszy zamysł komunikacji danej marki będzie niespójny i nieatrakcyjny. Dostosowana do potrzeb danego biznesu paleta barw pozwoli na stworzenie unikalnej identyfikacji wizualnej, która po pewnym czasie stanie się znakiem rozpoznawczym Twojej firmy. Warto zadbać o estetykę i przejrzystość grafiki – w końcu to ona jest pierwszym skojarzeniem klientów danej marki.

Twoja firma potrzebuje profesjonalnego wizerunku, zarówno w Internecie, jak i poza nim. Dlatego też wszelkiego rodzaju bannery, plakaty, ulotki, grafiki na media społecznościowe powinny mieć wspólny mianownik. Dobrze zaprojektowana grafika przyciąga uwagę odbiorcy i bardzo często staje się bodźcem do kontynuowania transakcji. Jeśli dana marka dba o swój wizerunek, klient ma pewność, że zadba również o niego.

Wyzwania

PROBLEMY

Obrazy zwiększają emocjonalność przekazu. Twoi odbiorcy tego właśnie oczekują. Eksperci twierdzą, że artykuły bez zdjęć mają blisko 94% mniej wyświetleń niż te posiadające materiał ilustracyjny. Profesjonalnie wykonana sesja zdjęciowa, wyjątkowe logo podnosi wiarygodność danej marki. Jeśli nasza praca nie pozostanie anonimowa, zyska większy podziw i uznanie. Użytkownicy cenią sobie marki, które szanują ich czas – dobra grafika pozwala w szybki sposób ocenić, czy dany materiał leży w kręgu ich zainteresowań. Jest to też najskuteczniejsza metoda przekazywania i zapamiętywania informacji. Obrazy mocno wpływają na ludzi. Błędem byłoby rezygnować z siły ich oddziaływania.

Realizacje Grafika

profesionalny
branding.

Profesjonalny design to skuteczny i prosty sposób na pozyskiwanie nowych odbiorców. Jego oryginalność z pewnością doceni grupa docelowa, do której będzie kierowany. Grafika pozwala wzbudzić zaciekawienie potencjalnego klienta danym produktem – bez tego etapu transakcja nigdy nie dojdzie do skutku.

Czas poświęcony na przygotowanie identyfikacji wizualnej danej marki zaowocuje – wystarczy to zrobić raz, a dobrze, później czerpać z tego korzyści. Twój biznes stanie się rozpoznawalny, co jest równoznaczne z tym, że wyróżnisz się spośród konkurencji.

Materiały reklamowe (broszura)
Ulotka konkursowa
Cennik wykonany przez agencje marketingową Minimal Office
Projektowanie materiałów reklamowych
0 lat +

doświadczenia

0 mln +

zysku naszych klientów

0 % +

zadowolonych Klientów

opinie.

Nie ma nic lepszego, niż pozytywna opinia naszego klienta, dotycząca świadczonych przez naszą firmę usług. Oto kilka z nich. 

dr Marcin Jawa Kancelaria Śledcza

“Od dłuższego czasu współpracuję z p. Adrianną przy wielu projektach. Mogę gorąco polecić pełen zakres usług. Świetne rozeznanie rynku i wyczucie potrzeb klientów – to uważam za najlepsze atuty. Trzymać tak dalej 👍”

Piotr W iSun

„Mistrzowie Świata w swoim fachu! Profesjonalizm oraz zaangażowanie to cechy które rażąco przewyższają konkurencje z która już miałem doczynienia! Pani Adrianna, to właściwa osoba na właściwym miejscu! Polecam”

Monika Socha M-Style

“Korzystałam z usług Minimal Office i z całego serca mogę polecić :) Dobra jakość, zaangażowanie i profesionalizm to wszystko znajdziecie w jednym miejscu! Szczerze polecam :)”

dr Sylwia Nawrot Amazink

"Mam wrażenie, że rozumiemy się bez słów! :) "

Sandra S. Architektura Urody

“Usługi świadczone przez Minimal Office stoją na najwyższym poziomie. Osobiście cenię sobie przede wszystkim współpracę za indywidualne, profesjonalne oraz kreatywne podejście Pani Adrianny do tematu. Polecam każdemu.”

Piotr B. Bekier Group

* Pani Adrianna: już po pierwszym telefonie czujesz, że rozmawiasz z osobą, która nastawi marketing Twojej firmy na właściwe tory. * Planowanie strategii marketingowej PRO: po wielu rozmowach telefonicznych z Panią Adrianną dostałem konkretne wytyczne co robimy, co ma sens i jakie są kolejne kroki. * Koniec z Problemem Marketingu: zajmuję się moją pracą i wykonuję konkretne wytyczne, które prowadzą mnie do Celu. * Dodatkowo mogę poradzić się w kwestiach finansowych i obsługi prawnej. * Mądre, przemyślane, i konkretne kroki. * Profesjonalne podejście i zaangażowanie, to czego brakuje w innych firmach. * Inne firmy powinny brać przykład z działań Minimal Office. Polecam !!!

Sobu

Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Minimal Office - po doświadczeniach we współpracy z innymi firmami mogę śmiało powiedzieć że ta Firma "jak mówi tak robi" a nade wszystko jest skuteczna w swoim działaniu, dzięki czemu można spokojnie zająć się innymi tematami w swojej branży. Pani Adrianna krok po kroku, sukcesywnie i zgodnie z planem, a także z budującą pewnością siebie /co do tego co mówi i co robi/, świadomie i z sukcesem buduje markę. Pozdrawiam serdecznie!

Natalia R. Kwiatostan

Polecam usługi tej firmy. Pani Adrianna to profesjonalistka. Przygotowała dla mojej firmy całą strategię reklamową. W pakiecie otrzymaliśmy profesjonalne zdjęcia naszych produktów, które podbijają naszą sprzedaż.