kontakt.  0 lat +

  doświadczenia

  0 mln +

  zysku naszych klientów

  0 % +

  zadowolonych Klientów

  Najczęściej zadawane pytania

  FAQ

  .

  Przede wszystkim to, że znamy się nie tylko na marketingu, ale również na biznesie. Jesteśmy w stałym kontakcie z doradcami finansowymi, którzy pomagają nam zaplanować strategie działania danej marki w taki sposób, aby nasze pomysły zamieniły się w konkretny zysk. Jesteśmy kreatywni, na bieżąco obserwujemy trendy i umiemy zadbać o klienta tak, by chciał wrócić ponownie. Zależy nam na wizerunku firmy przed i po sprzedaży – w tym tkwi nasza siła i unikalność.

  Cenimy szczerość i pracę zespołową. Nigdy nie zawracamy Ci głowy bez potrzeby – radzimy sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Jeśli jesteś z nami w ciągłym kontakcie, wiemy, co słychać i u Ciebie i w Twoim biznesie, a także dostajemy od Ciebie materiały, na które umawiamy się na początku współpracy – nawet nie zauważysz naszej obecności. Wolimy, żeby mówiły za nas efekty i obiecujemy, że ich nie będziesz w stanie przegapić.

  Pracy specjalistów od marketingu nie da się zmierzyć wyłącznie za pomocą liczb. Jasne, pokażemy Ci tabele i statystyki, ale pracę Minimal Office dobrze obrazuje zjawisko echa – jedno nasze działanie według przemyślanej strategii będzie rozprzestrzenione w czasie i zacznie regularnie przyciągać nowych klientów. Już na początku zauważysz różnicę, ale z każdym tygodniem będziesz coraz bliżej ustalonego celu.

  Odciąża Cię z najważniejszego obowiązku każdej firmy – poszukiwania nowych klientów oraz utrzymania obecnych. Dzięki temu możesz zająć się tym, co potrafisz najlepiej – prowadzeniem własnego biznesu. Budujemy wizerunek firmy, usługi i produktu tak, aby zainteresować nimi jak największą liczbę odbiorców z grupy docelowej. Lojalna społeczność to gwarancja sukcesu.

  Oczywiście. Nasz plan marketingowy nie jest ustalony raz na zawsze – to proces podczas którego na bieżąco obserwujemy i korygujemy działania, aby przynieść Ci jak największy zysk. Nasz zespół składa się z grona specjalistów, którzy na bieżąco konsultują ze sobą strategie marketingowe. Wcielamy w życie wiedzę ze szkoleń, które odbywają się u nas regularnie.

  Oczywiście – od tego jesteśmy. Jeśli masz do nas bardzo pilną sprawę – dzwoń o każdej porze. Mamy do naszych klientów zaufanie – wiemy, że nawet jeśli dzwonią po godzinach pracy, to znaczy, że potrzebują pomocy.

  Tak, i to jak najszybciej. Pomagamy rozwijać start-upy – od pomysłu poprzez wymyślenie loga, hasła reklamowego, założenie social mediów aż do momentu wydania pierwszej partii produktów. Dobrze poprowadzony proces budowania tożsamości nowej marki może zaowocować tłumem klientów czekających na premierę towaru. Nie raz tego doświadczyliśmy.

  Minimal Office oferuje możliwość wykonania profesjonalnej sesji zdjęciowej, której efekty będzie można wykorzystać zarówno w social mediach, jak i do celów budowania wizerunku firmy i jej pracowników [zobacz portfolio]. W każdym innym przypadku będziemy prosić o przesłanie nam pakietu zdjęć do dyspozycji.

  Oczywiście. Posiadamy m.in. certyfikat z kursu „Google Analytics dla zaawansowanych”. Jesteśmy również laureatami Plebiscytu Branżowego Orły 2020 oraz otrzymaliśmy status „Najlepszych 2021” od administratorów portalu Oferteo. Nasze osiągnięcia są dostępne do wglądu na stronie Agencji.