robimy wielkie rzeczy w stylu minimal.

Od dziś zamiast szukaniem klienta zajmujesz się tylko obsługą zleceń.

Kim jesteśmy?

Mówimy wprost: dasz sobie radę bez nas, ale wiele na tym stracisz. Minimal Office daje Ci gwarancję dobrze zainwestowanych pieniędzy – Twój sukces to nasz sukces.

Stać Cię na generowanie dodatkowych kosztów?

Z nami każda próba zakończy się powodzeniem.

Jasny proces
komunikacji

Działamy kompleksowo. Zbudujemy Twój nowy wizerunek (Branding/Naming), odświeżymy stronę www, dokonamy optymalizacji pod kątem pozycjonowania. Jesteśmy Twoim zewnętrznym działem marketingowym!

Zarabiamy
dla Ciebie

Uważnie słuchamy! Wiemy jak Twój biznes działa, w jaki sposób wszystkie działy funkcjonują . Odpowiednio dostosowane działania marketingowe muszą zarabiać. Klienci są wszędzie, my wiemy gdzie się znajdują i jak ich pozyskać :)

Gwarancja
Satysfakcji

Jesteśmy tak pewni swoich umiejętności, że możemy zagwarantować Tobie absolutne zadowolenie. Nie ma na co czekać, nie masz nic do stracenia. Możesz tylko zyskać. Najwyższa pora podjąć jedyną słuszną decyzję i zadzwonić do Minimal Office!

wystarczy, że zaufasz specjalistom

Doceń myślenie swoich odbiorców – nie zainwestują w dany produkt czy usługę, jeśli nie będą przekonani o jego przydatności

Marketing 360
Strony WWW
Grafika

opinie.

Nie ma nic lepszego, niż pozytywna opinia naszego klienta, dotycząca świadczonych przez naszą firmę usług, prawda?

Oto kilka z nich. 

dr Marcin Jawa Kancelaria Śledcza

“Od dłuższego czasu współpracuję z p. Adrianną przy wielu projektach. Mogę gorąco polecić pełen zakres usług. Świetne rozeznanie rynku i wyczucie potrzeb klientów – to uważam za najlepsze atuty. Trzymać tak dalej 👍”

Piotr W iSun

„Mistrzowie Świata w swoim fachu! Profesjonalizm oraz zaangażowanie to cechy które rażąco przewyższają konkurencje z która już miałem doczynienia! Pani Adrianna, to właściwa osoba na właściwym miejscu! Polecam”

Monika Socha M-Style

“Korzystałam z usług Minimal Office i z całego serca mogę polecić :) Dobra jakość, zaangażowanie i profesionalizm to wszystko znajdziecie w jednym miejscu! Szczerze polecam :)”

dr Sylwia Nawrot Amazink

"Mam wrażenie, że rozumiemy się bez słów! :) "

Sandra S. Architektura Urody

“Usługi świadczone przez Minimal Office stoją na najwyższym poziomie. Osobiście cenię sobie przede wszystkim współpracę za indywidualne, profesjonalne oraz kreatywne podejście Pani Adrianny do tematu. Polecam każdemu.”