Skuteczne działania, maksymalny zysk.

Marketing 360

Czym jest marketing 360? 

Skuteczność reklamy to konsekwencja odpowiedniego natężenia działań marketingowych. Aby osiągać najwyższe możliwe wyniki należy skondensować siłę marki w kilku obszarach – pozwala na to marketing 360.

Dzięki niemu będą mogli mieć Państwo pewność, że wszystkie kanały promocyjne pod względem contentu są spójne i zintegrowane, co w oczywisty sposób przekłada się na sukces przedsiębiorstwa.

Wyzwania

PROBLEMY

Bez kompleksowych informacji na temat pozycji marki na rynku lokalnym, ogólnopolskim oraz globalnym, a także bez stworzenia szczegółowego profilu osobowościowego jej klientów żaden biznes nie jest w stanie utrzymać swojej renomy.

Zatrudnianie specjalistów ds. ekonomii przedsiębiorstwa oraz prowadzenie działań marketingowych na własną rękę mija się z celem. Tylko szerokie spojrzenie na obie te kategorie gwarantuje obiecujący zysk.

Results

rozwiązania

Minimal Office zajmie się wszystkim począwszy od monitorowania zachowań konsumentów, poprzez analizę uzyskanych danych aż do wcielenia odpowiedniej strategii marketingowej dostosowanej do realiów rynkowych.

Działamy jak zewnętrzny oddział Państwa firmy – skutecznie łączymy marketing z biznesem oraz dostarczamy dane niezbędne do efektywnego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Oszczędność czasu, pieniędzy i przestrzeni biurowej – to tylko niektóre korzyści, jakie niesie pakiet marketingu 360.

0 lat +

doświadczenia

0 mln +

zysku naszych klientów

0 % +

zadowolonych Klientów

pozostałe usługi

poznaj nasze działania

W Minimal Office każdą strategię kampanii reklamowej analizujemy pod kątem biznesowym. Jesteśmy przekonani, że tylko to podejście gwarantuje sukces.

Photo
Strony WWW
Kampanie Lead
Social Media

opinie.

Nie ma nic lepszego, niż pozytywna opinia naszego klienta, dotycząca świadczonych przez naszą firmę usług. Oto kilka z nich. 

dr Marcin Jawa Kancelaria Śledcza

“Od dłuższego czasu współpracuję z p. Adrianną przy wielu projektach. Mogę gorąco polecić pełen zakres usług. Świetne rozeznanie rynku i wyczucie potrzeb klientów – to uważam za najlepsze atuty. Trzymać tak dalej 👍”

Piotr W iSun

„Mistrzowie Świata w swoim fachu! Profesjonalizm oraz zaangażowanie to cechy które rażąco przewyższają konkurencje z która już miałem doczynienia! Pani Adrianna, to właściwa osoba na właściwym miejscu! Polecam”

Monika Socha M-Style

“Korzystałam z usług Minimal Office i z całego serca mogę polecić :) Dobra jakość, zaangażowanie i profesionalizm to wszystko znajdziecie w jednym miejscu! Szczerze polecam :)”

dr Sylwia Nawrot Amazink

"Mam wrażenie, że rozumiemy się bez słów! :) "

Sandra S. Architektura Urody

“Usługi świadczone przez Minimal Office stoją na najwyższym poziomie. Osobiście cenię sobie przede wszystkim współpracę za indywidualne, profesjonalne oraz kreatywne podejście Pani Adrianny do tematu. Polecam każdemu.”

Piotr B. Bekier Group

* Pani Adrianna: już po pierwszym telefonie czujesz, że rozmawiasz z osobą, która nastawi marketing Twojej firmy na właściwe tory. * Planowanie strategii marketingowej PRO: po wielu rozmowach telefonicznych z Panią Adrianną dostałem konkretne wytyczne co robimy, co ma sens i jakie są kolejne kroki. * Koniec z Problemem Marketingu: zajmuję się moją pracą i wykonuję konkretne wytyczne, które prowadzą mnie do Celu. * Dodatkowo mogę poradzić się w kwestiach finansowych i obsługi prawnej. * Mądre, przemyślane, i konkretne kroki. * Profesjonalne podejście i zaangażowanie, to czego brakuje w innych firmach. * Inne firmy powinny brać przykład z działań Minimal Office. Polecam !!!

Sobu

Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Minimal Office - po doświadczeniach we współpracy z innymi firmami mogę śmiało powiedzieć że ta Firma "jak mówi tak robi" a nade wszystko jest skuteczna w swoim działaniu, dzięki czemu można spokojnie zająć się innymi tematami w swojej branży. Pani Adrianna krok po kroku, sukcesywnie i zgodnie z planem, a także z budującą pewnością siebie /co do tego co mówi i co robi/, świadomie i z sukcesem buduje markę. Pozdrawiam serdecznie!

Natalia R. Kwiatostan

Polecam usługi tej firmy. Pani Adrianna to profesjonalistka. Przygotowała dla mojej firmy całą strategię reklamową. W pakiecie otrzymaliśmy profesjonalne zdjęcia naszych produktów, które podbijają naszą sprzedaż.