Bądź tam, gdzie Twoi klienci.

WWW

Dlaczego warto zainwestować
w stronę internetową marki?

Strona internetowa to obecnie pierwsze źródło informacji, z którego potencjalni klienci pozyskują wiadomości o Twojej firmie. Oprócz tego, że www jest najlepszą formą reklamy stałej, zapewnia również zasięg globalny.

W praktyce oznacza to, że jest to idealne miejsce na zaprezentowanie oferty i wizerunku Twojego biznesu. Warto wykorzystać jej potencjał – klienci mogą korzystać z niej 24 godziny na dobę, a to Ty kontrolujesz jej zawartość.

Wyzwania

PROBLEMY

Spójrzmy prawdzie w oczy: każda branża posiada swoje strony internetowe. Marketing lokalny jest skuteczny tylko do pewnego momentu. Jeśli chcesz rozwijać biznes na większą skalę niż osiedle, przy którym znajduje się Twoja firma, warto zainwestować w interaktywną stronę www. Dzięki dostępnym obecnie możliwościom możesz skutecznie przyciągnąć klientów poprzez atrakcyjną witrynę internetową, która wkrótce stanie się najlepszą biznesową wizytówką.

Niskie koszty utrzymania, możliwość edycji danych w każdym momencie, powszechny dostęp oraz łatwy sposób przekierowania klienta w stronę oferty to tylko niektóre z zalet posiadania własnej domeny. Jak Cię widzą, tak Cię piszą – wizerunek marki jest w Twoich rękach.

realizacje

www, które sprzedaje.

Wysokiej jakości strona internetowa, przygotowana według najnowszych standardów, podnosi wiarygodność danej marki w sieci i poza nią. Raz postawiona witryna to inwestycja na lata – dokonywanie zmian w zamieszczonych na niej informacjach jest proste i nie wymaga profesjonalnego przygotowania.

Klienci docenią Twoje starania – opcja łatwego i szybkiego kontaktu z firmą to jedno z najważniejszych kryteriów, jakimi kierują się podczas dokonywania zakupów w Internecie. Niskie koszty utrzymania witryny w porównaniu z tysiącem możliwości, jakie oferuje, sprawiły, że jest to najbardziej efektywny sposób pozyskiwania nowych kontrahentów.

0 lat +

doświadczenia

0 mln +

zysku naszych klientów

0 % +

zadowolonych Klientów

pozostałe usługi

poznaj nasze działania

W Minimal Office każdą strategię kampanii reklamowej analizujemy pod kątem biznesowym. Jesteśmy przekonani, że tylko to podejście gwarantuje sukces.

Grafika
Influencer Marketing
Kampanie Lead
Social Media

opinie.

Nie ma nic lepszego, niż pozytywna opinia naszego klienta, dotycząca świadczonych przez naszą firmę usług. Oto kilka z nich. 

dr Marcin Jawa Kancelaria Śledcza

“Od dłuższego czasu współpracuję z p. Adrianną przy wielu projektach. Mogę gorąco polecić pełen zakres usług. Świetne rozeznanie rynku i wyczucie potrzeb klientów – to uważam za najlepsze atuty. Trzymać tak dalej 👍”

Piotr W iSun

„Mistrzowie Świata w swoim fachu! Profesjonalizm oraz zaangażowanie to cechy które rażąco przewyższają konkurencje z która już miałem doczynienia! Pani Adrianna, to właściwa osoba na właściwym miejscu! Polecam”

Monika Socha M-Style

“Korzystałam z usług Minimal Office i z całego serca mogę polecić :) Dobra jakość, zaangażowanie i profesionalizm to wszystko znajdziecie w jednym miejscu! Szczerze polecam :)”

dr Sylwia Nawrot Amazink

"Mam wrażenie, że rozumiemy się bez słów! :) "

Sandra S. Architektura Urody

“Usługi świadczone przez Minimal Office stoją na najwyższym poziomie. Osobiście cenię sobie przede wszystkim współpracę za indywidualne, profesjonalne oraz kreatywne podejście Pani Adrianny do tematu. Polecam każdemu.”

Piotr B. Bekier Group

* Pani Adrianna: już po pierwszym telefonie czujesz, że rozmawiasz z osobą, która nastawi marketing Twojej firmy na właściwe tory. * Planowanie strategii marketingowej PRO: po wielu rozmowach telefonicznych z Panią Adrianną dostałem konkretne wytyczne co robimy, co ma sens i jakie są kolejne kroki. * Koniec z Problemem Marketingu: zajmuję się moją pracą i wykonuję konkretne wytyczne, które prowadzą mnie do Celu. * Dodatkowo mogę poradzić się w kwestiach finansowych i obsługi prawnej. * Mądre, przemyślane, i konkretne kroki. * Profesjonalne podejście i zaangażowanie, to czego brakuje w innych firmach. * Inne firmy powinny brać przykład z działań Minimal Office. Polecam !!!

Sobu

Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Minimal Office - po doświadczeniach we współpracy z innymi firmami mogę śmiało powiedzieć że ta Firma "jak mówi tak robi" a nade wszystko jest skuteczna w swoim działaniu, dzięki czemu można spokojnie zająć się innymi tematami w swojej branży. Pani Adrianna krok po kroku, sukcesywnie i zgodnie z planem, a także z budującą pewnością siebie /co do tego co mówi i co robi/, świadomie i z sukcesem buduje markę. Pozdrawiam serdecznie!

Natalia R. Kwiatostan

Polecam usługi tej firmy. Pani Adrianna to profesjonalistka. Przygotowała dla mojej firmy całą strategię reklamową. W pakiecie otrzymaliśmy profesjonalne zdjęcia naszych produktów, które podbijają naszą sprzedaż.