Miej content, który przyciąga.

Photo

Fotografia –
dlaczego warto zainwestować? 

Każdy profesjonalny brand dba o to, by mieć oryginalne zdjęcia, które na swój niepowtarzalny sposób zachęcają do zakupu danych produktów. Świat social mediów opiera się przede wszystkim na komunikacji za pomocą obrazów, dlatego żadna z marek aspirujących do posiadania czołowej pozycji na rynku lokalnym, ogólnopolskim bądź międzynarodowym nie posługuje się zdjęciami stockowymi.

Profesjonalna sesja zdjęciowa to inwestycja na lata. Pozwala nie tylko na zbudowanie biznesowego wizerunku firmy, ale również wzmacnia jej wiarygodność na rynku. Obecnie absolutnym minimum są zdjęcia w jakości 4K, które można swobodnie dostosować do wybranego przez siebie formatu.

Agencja Marketingowa oferta

Wyzwania

PROBLEMY

Wszyscy, nawet początkujący influencerzy, przy odrobinie wysiłku i cierpliwości są w stanie wykonać bardzo dobre zdjęcia za pomocą zwykłego smartfona. Tym bardziej marka, której celem jest pozyskiwanie jak największego grona klientów, nie może zmarnować takiej szansy.

Spersonalizowany content sprzedaje się najlepiej. Bez odpowiedniej prezentacji produktu, usługi, firmy czy współpracowników zdobycie zaufania społecznego będzie niemal niemożliwe.

skorzystaj z darmowej konsultacji.

Rzuć wyzwanie. Sprawdź jak działa Minimal.

Portfolio

profesionalne
zdjęcia.

Fotografie z sesji zdjęciowej nadają się do wielokrotnego wykorzystywania, zapewniają prezentację marki na wysokim poziomie oraz pomagają w budowaniu pozytywnych skojarzeń z danym brandem.

Wartością biznesu jest jego wiarygodność.
Aby ją zdobyć, należy się profesjonalnie zaprezentować.

Sesja produktowa wykonana przez Agencje marketingowa Minimal Office
Sesja produktowa wykonana przez Agencje marketingowa Minimal Office
0 lat +

doświadczenia

0 mln +

zysku naszych klientów

0 % +

zadowolonych Klientów

pozostałe usługi

poznaj nasze działania

W Minimal Office każdą strategię kampanii reklamowej analizujemy pod kątem biznesowym. Jesteśmy przekonani, że tylko to podejście gwarantuje sukces.

Grafika
Strony WWW
Kampanie Lead
Social Media

opinie.

Nie ma nic lepszego, niż pozytywna opinia naszego klienta, dotycząca świadczonych przez naszą firmę usług. Oto kilka z nich. 

dr Marcin Jawa Kancelaria Śledcza

“Od dłuższego czasu współpracuję z p. Adrianną przy wielu projektach. Mogę gorąco polecić pełen zakres usług. Świetne rozeznanie rynku i wyczucie potrzeb klientów – to uważam za najlepsze atuty. Trzymać tak dalej 👍”

Piotr W iSun

„Mistrzowie Świata w swoim fachu! Profesjonalizm oraz zaangażowanie to cechy które rażąco przewyższają konkurencje z która już miałem doczynienia! Pani Adrianna, to właściwa osoba na właściwym miejscu! Polecam”

Monika Socha M-Style

“Korzystałam z usług Minimal Office i z całego serca mogę polecić :) Dobra jakość, zaangażowanie i profesionalizm to wszystko znajdziecie w jednym miejscu! Szczerze polecam :)”

dr Sylwia Nawrot Amazink

"Mam wrażenie, że rozumiemy się bez słów! :) "

Sandra S. Architektura Urody

“Usługi świadczone przez Minimal Office stoją na najwyższym poziomie. Osobiście cenię sobie przede wszystkim współpracę za indywidualne, profesjonalne oraz kreatywne podejście Pani Adrianny do tematu. Polecam każdemu.”

Piotr B. Bekier Group

* Pani Adrianna: już po pierwszym telefonie czujesz, że rozmawiasz z osobą, która nastawi marketing Twojej firmy na właściwe tory. * Planowanie strategii marketingowej PRO: po wielu rozmowach telefonicznych z Panią Adrianną dostałem konkretne wytyczne co robimy, co ma sens i jakie są kolejne kroki. * Koniec z Problemem Marketingu: zajmuję się moją pracą i wykonuję konkretne wytyczne, które prowadzą mnie do Celu. * Dodatkowo mogę poradzić się w kwestiach finansowych i obsługi prawnej. * Mądre, przemyślane, i konkretne kroki. * Profesjonalne podejście i zaangażowanie, to czego brakuje w innych firmach. * Inne firmy powinny brać przykład z działań Minimal Office. Polecam !!!

Sobu

Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Minimal Office - po doświadczeniach we współpracy z innymi firmami mogę śmiało powiedzieć że ta Firma "jak mówi tak robi" a nade wszystko jest skuteczna w swoim działaniu, dzięki czemu można spokojnie zająć się innymi tematami w swojej branży. Pani Adrianna krok po kroku, sukcesywnie i zgodnie z planem, a także z budującą pewnością siebie /co do tego co mówi i co robi/, świadomie i z sukcesem buduje markę. Pozdrawiam serdecznie!

Natalia R. Kwiatostan

Polecam usługi tej firmy. Pani Adrianna to profesjonalistka. Przygotowała dla mojej firmy całą strategię reklamową. W pakiecie otrzymaliśmy profesjonalne zdjęcia naszych produktów, które podbijają naszą sprzedaż.