Bądź tam, gdzie Twoi klienci chcą Cię widzieć.

social media

Czym są social media?

Social media marketing to postępowanie angażujące portale społecznościowe typu Facebook, Instagram czy LinkedIn do działań marketingowych na korzyść danego brandu. Jest to absolutna podstawa działania przedsiębiorstwa, która przy odpowiedniej strategii może przynieść mu zyski nieporównywalnie większe niż reklama outdoor.

Żadna marka z tych liczących się na polskim i światowym rynku nie zaniechała potęgi social mediów. Celem firmy jest bycie blisko swoich klientów – i to tutaj właśnie można ich znaleźć.

Wyzwania

PROBLEMY

Dzięki social mediom można zrezygnować z rozdawania ulotek czy wynajmowania powierzchni reklamowej przy drogach szybkiego ruchu, oszczędzając przy tym mnóstwo pieniędzy. Łatwy dostęp oraz rosnące  możliwości wykorzystywania social mediów do celów firmowych sprawiły, że w 2021 roku ich oddziaływanie można określić mianem potęgi.

Docieranie do odbiorcy nigdy nie było aż tak proste. Struktura informacyjna portali społecznościowych pozwala nam dokładnie określić profil klienta zainteresowanego naszymi usługami. Analizuje dokonuje się niemal na naszych oczach – wystarczy tylko wiedzieć, jak poprawnie wyciągnąć wnioski.

skorzystaj z darmowej konsultacji.

Rzuć wyzwanie. Sprawdź jak działa Minimal.

Realizacje Social Media

profesjonalne social media.

Social media marketing zapewni Państwu nie tylko grono nowych klientów, ale również możliwość zbudowania i podtrzymywania z nimi relacji. Konsumenci przywiązani do danej marki pozwalają jej się rozwijać, a w razie potrzeby wspierają w trudnym dla przedsiębiorstwa czasie. Pracujemy dla ludzi – ich zadowolenie to nasz największy sukces.

Portale społecznościowe umożliwiają również szybki przepływ informacji oraz kontrolę nad wizerunkiem marki. To jest miejsce, w którym możemy zareagować i mieć pewność, że nasza informacja dotarła do zainteresowanych.

Obsługa Social Media przez Agencje Marketingową

pozostałe usługi

poznaj nasze działania

W Minimal Office każdą strategię kampanii reklamowej analizujemy pod kątem biznesowym. Jesteśmy przekonani, że tylko to podejście gwarantuje sukces.

Grafika
Strony WWW
Kampanie Lead
Copywriting
0 lat +

doświadczenia

0 mln +

zysku naszych klientów

0 % +

zadowolonych Klientów

opinie.

Nie ma nic lepszego, niż pozytywna opinia naszego klienta, dotycząca świadczonych przez naszą firmę usług. Oto kilka z nich. 

dr Marcin Jawa Kancelaria Śledcza

“Od dłuższego czasu współpracuję z p. Adrianną przy wielu projektach. Mogę gorąco polecić pełen zakres usług. Świetne rozeznanie rynku i wyczucie potrzeb klientów – to uważam za najlepsze atuty. Trzymać tak dalej 👍”

Piotr W iSun

„Mistrzowie Świata w swoim fachu! Profesjonalizm oraz zaangażowanie to cechy które rażąco przewyższają konkurencje z która już miałem doczynienia! Pani Adrianna, to właściwa osoba na właściwym miejscu! Polecam”

Monika Socha M-Style

“Korzystałam z usług Minimal Office i z całego serca mogę polecić :) Dobra jakość, zaangażowanie i profesionalizm to wszystko znajdziecie w jednym miejscu! Szczerze polecam :)”

dr Sylwia Nawrot Amazink

"Mam wrażenie, że rozumiemy się bez słów! :) "

Sandra S. Architektura Urody

“Usługi świadczone przez Minimal Office stoją na najwyższym poziomie. Osobiście cenię sobie przede wszystkim współpracę za indywidualne, profesjonalne oraz kreatywne podejście Pani Adrianny do tematu. Polecam każdemu.”

Piotr B. Bekier Group

* Pani Adrianna: już po pierwszym telefonie czujesz, że rozmawiasz z osobą, która nastawi marketing Twojej firmy na właściwe tory. * Planowanie strategii marketingowej PRO: po wielu rozmowach telefonicznych z Panią Adrianną dostałem konkretne wytyczne co robimy, co ma sens i jakie są kolejne kroki. * Koniec z Problemem Marketingu: zajmuję się moją pracą i wykonuję konkretne wytyczne, które prowadzą mnie do Celu. * Dodatkowo mogę poradzić się w kwestiach finansowych i obsługi prawnej. * Mądre, przemyślane, i konkretne kroki. * Profesjonalne podejście i zaangażowanie, to czego brakuje w innych firmach. * Inne firmy powinny brać przykład z działań Minimal Office. Polecam !!!

Sobu

Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Minimal Office - po doświadczeniach we współpracy z innymi firmami mogę śmiało powiedzieć że ta Firma "jak mówi tak robi" a nade wszystko jest skuteczna w swoim działaniu, dzięki czemu można spokojnie zająć się innymi tematami w swojej branży. Pani Adrianna krok po kroku, sukcesywnie i zgodnie z planem, a także z budującą pewnością siebie /co do tego co mówi i co robi/, świadomie i z sukcesem buduje markę. Pozdrawiam serdecznie!

Natalia R. Kwiatostan

Polecam usługi tej firmy. Pani Adrianna to profesjonalistka. Przygotowała dla mojej firmy całą strategię reklamową. W pakiecie otrzymaliśmy profesjonalne zdjęcia naszych produktów, które podbijają naszą sprzedaż.