Pozyskaj nowych klientów.

kampanie lead

Czym są kampanie lead? 

Kampania lead pozwala na pozyskiwanie danych kontaktowych potencjalnych klientów zainteresowanych Twoim produktem bądź usługą. Jest to bardzo skuteczne narzędzie, jeśli głównym celem danej marki jest sprzedaż jak największej ilości dóbr i usług.

Lead stwarza możliwość przesyłania swojej oferty produktowej bezpośrednio do konsumenta – to droga na skróty do osiągnięcia wymarzonych rezultatów sprzedażowych. Odpowiednio dobrana grupa docelowa może zapewnić Twojej firmie zysk na przestrzeni każdego miesiąca, a przy tym regularny wzrost liczby nowych klientów.

Wyzwania

PROBLEMY

Bez ustalonej liczby klientów na przestrzeni kilku miesięcy Twój biznes zamiast zysków zacznie przynosić straty. Obecnie działania internetowe pozwalają na precyzyjny wybór grupy docelowej, która z pewnością będzie zainteresowana Twoją usługą. Należy nawiązać z nią kontakt – kampania lead to najszybszy i najefektywniejszy sposób na zdobycie nowych kontaktów.

Nie ma nic za darmo – Twoi potencjalni klienci muszą wiedzieć, że chcesz zaoferować im pewną wartość, którą oni sami również będą chcieli docenić. W zamian za to mogą zaoferować firmie zaufanie i lojalność, warte dużo więcej niż jednorazowa transakcja pieniężna.

Realizacje kampanii lead

efektywna kampania lead.

Listy dystrybucje czy odpowiednia konstrukcja newslettera w taki sposób, by przyciągał uwagę odbiorcy to tylko niektóre przykłady kampanii lead. Uczciwość, przejrzystość i realna wartość dla klienta – dokładnie te trzy cechy powinny spełniać efektywne leady marketingowe. Najważniejsze jest jednak umiejętne powiązanie ich z daną marką – dzięki temu sukces jest niemal gwarantowany.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty kampanii lead, której profesjonalne przygotowanie pozwoli co najmniej podwoić liczbę potencjalnych klientów. Raz pozyskane dane kontaktowe można wykorzystywać wielokrotnie, jeśli robimy to w sposób nienachalny
i zarazem atrakcyjny dla adresata.

Kampania Lead
0 lat +

doświadczenia

0 mln +

zysku naszych klientów

0 % +

zadowolonych Klientów

pozostałe usługi

poznaj nasze działania

W Minimal Office każdą strategię kampanii reklamowej analizujemy pod kątem biznesowym. Jesteśmy przekonani, że tylko to podejście gwarantuje sukces.

Copywriting
Strony WWW
Kampanie Lead
Social Media

opinie.

Nie ma nic lepszego, niż pozytywna opinia naszego klienta, dotycząca świadczonych przez naszą firmę usług. Oto kilka z nich. 

dr Marcin Jawa Kancelaria Śledcza

“Od dłuższego czasu współpracuję z p. Adrianną przy wielu projektach. Mogę gorąco polecić pełen zakres usług. Świetne rozeznanie rynku i wyczucie potrzeb klientów – to uważam za najlepsze atuty. Trzymać tak dalej 👍”

Piotr W iSun

„Mistrzowie Świata w swoim fachu! Profesjonalizm oraz zaangażowanie to cechy które rażąco przewyższają konkurencje z która już miałem doczynienia! Pani Adrianna, to właściwa osoba na właściwym miejscu! Polecam”

Monika Socha M-Style

“Korzystałam z usług Minimal Office i z całego serca mogę polecić :) Dobra jakość, zaangażowanie i profesionalizm to wszystko znajdziecie w jednym miejscu! Szczerze polecam :)”

dr Sylwia Nawrot Amazink

"Mam wrażenie, że rozumiemy się bez słów! :) "

Sandra S. Architektura Urody

“Usługi świadczone przez Minimal Office stoją na najwyższym poziomie. Osobiście cenię sobie przede wszystkim współpracę za indywidualne, profesjonalne oraz kreatywne podejście Pani Adrianny do tematu. Polecam każdemu.”

Piotr B. Bekier Group

* Pani Adrianna: już po pierwszym telefonie czujesz, że rozmawiasz z osobą, która nastawi marketing Twojej firmy na właściwe tory. * Planowanie strategii marketingowej PRO: po wielu rozmowach telefonicznych z Panią Adrianną dostałem konkretne wytyczne co robimy, co ma sens i jakie są kolejne kroki. * Koniec z Problemem Marketingu: zajmuję się moją pracą i wykonuję konkretne wytyczne, które prowadzą mnie do Celu. * Dodatkowo mogę poradzić się w kwestiach finansowych i obsługi prawnej. * Mądre, przemyślane, i konkretne kroki. * Profesjonalne podejście i zaangażowanie, to czego brakuje w innych firmach. * Inne firmy powinny brać przykład z działań Minimal Office. Polecam !!!

Sobu

Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Minimal Office - po doświadczeniach we współpracy z innymi firmami mogę śmiało powiedzieć że ta Firma "jak mówi tak robi" a nade wszystko jest skuteczna w swoim działaniu, dzięki czemu można spokojnie zająć się innymi tematami w swojej branży. Pani Adrianna krok po kroku, sukcesywnie i zgodnie z planem, a także z budującą pewnością siebie /co do tego co mówi i co robi/, świadomie i z sukcesem buduje markę. Pozdrawiam serdecznie!

Natalia R. Kwiatostan

Polecam usługi tej firmy. Pani Adrianna to profesjonalistka. Przygotowała dla mojej firmy całą strategię reklamową. W pakiecie otrzymaliśmy profesjonalne zdjęcia naszych produktów, które podbijają naszą sprzedaż.