Zwróć uwagę na swój biznes.

seo

Czym jest SEO? 

SEO – Search Engine Optimization – to inaczej optymalizacja wyszukiwarek internetowych.  Jest proces budowania ruchu na witrynach www, który może zapewnić Twojej firmie widoczność w Internecie oraz nagły przypływ dużej ilości wyświetleń na stronie internetowej. Optymalizacja pod kątem SEO sprawia, że użytkownik podczas wpisywania konkretnego hasła np. „agencja marketingowa Poznań” jako pierwszy wynik zobaczy nazwę i link do strony Minimal Office.

SEO poprawi widoczność Twojej firmy w Internecie, a co za tym idzie zwiększy rozpoznawalność marki oraz zacznie budować silną przewagę nad konkurencją. Pierwszy wybór zakupowy często staje się ostatnim – wpływa na to wiele czynników m.in. ograniczony czas klienta na dokonanie decyzji o transakcji. Zwiększenie prawdopodobieństwa zakupu produktu bądź usługi jest kluczem do uzyskania większych przychodów.

Wyzwania

PROBLEMY

Brak obecności marki w Internecie to w obecnym czasie największy błąd przedsiębiorstwa. Nie sztuką jest założyć profil – należy go wypromować w taki sposób, aby dostrzegła to jak największa liczba potencjalnych klientów. SEO wspomaga ten proces i w połączeniu z wyspecjalizowanym contentem tworzy odpowiednią bazę pod rozwój danego biznesu.

Środki przeznaczone na optymalizację SEO są niejednokrotnie mniejsze niż na pozostałe obszary związane z reklamą, potrafią natomiast wygenerować dużo większy zysk. SEO pozwala na długofalowe pozyskiwanie klientów, dlatego też jego faktyczne działanie powinno się oceniać po dłuższym czasie. Wielokrotnie jednak korzyści płynące z optymalizacji można dostrzec już po kilku dniach od jej dokonania.

Wyniki

ROZWIĄZANIA

Optymalizacja wspiera tzw. marketing szeptany – jeśli użytkownicy są zadowoleni z produktu bądź usługi, często dzielą się swoimi poleceniami w Internecie, a co za tym idzie generują pewną liczę naturalnych linków, które pozytywnie wpływają na widoczność strony w wyszukiwarkach internetowych.

Pozycjonowanie w wyszukiwarce Google pozwoli Twojemu biznesowi na uzyskanie rezultatów, które zadowolą Ciebie i Twoich współpracowników. Profesjonalna optymalizacja SEO może zapewnić wysoką pozycję danej strony internetowej nawet na lata.

0 lat +

doświadczenia

0 mln +

zysku naszych klientów

0 % +

zadowolonych Klientów

pozostałe usługi

poznaj nasze działania

W Minimal Office każdą strategię kampanii reklamowej analizujemy pod kątem biznesowym. Jesteśmy przekonani, że tylko to podejście gwarantuje sukces.

Grafika
Strony WWW
Kampanie Lead
Social Media

opinie.

Nie ma nic lepszego, niż pozytywna opinia naszego klienta, dotycząca świadczonych przez naszą firmę usług. Oto kilka z nich. 

dr Marcin Jawa Kancelaria Śledcza

“Od dłuższego czasu współpracuję z p. Adrianną przy wielu projektach. Mogę gorąco polecić pełen zakres usług. Świetne rozeznanie rynku i wyczucie potrzeb klientów – to uważam za najlepsze atuty. Trzymać tak dalej 👍”

Piotr W iSun

„Mistrzowie Świata w swoim fachu! Profesjonalizm oraz zaangażowanie to cechy które rażąco przewyższają konkurencje z która już miałem doczynienia! Pani Adrianna, to właściwa osoba na właściwym miejscu! Polecam”

Monika Socha M-Style

“Korzystałam z usług Minimal Office i z całego serca mogę polecić :) Dobra jakość, zaangażowanie i profesionalizm to wszystko znajdziecie w jednym miejscu! Szczerze polecam :)”

dr Sylwia Nawrot Amazink

"Mam wrażenie, że rozumiemy się bez słów! :) "

Sandra S. Architektura Urody

“Usługi świadczone przez Minimal Office stoją na najwyższym poziomie. Osobiście cenię sobie przede wszystkim współpracę za indywidualne, profesjonalne oraz kreatywne podejście Pani Adrianny do tematu. Polecam każdemu.”