Pozyskaj autorytet, zaufanie i odbiorców.

influencer marketing

Czym jest influencer marketing? 

Pozwól Twojej firmie zaprezentować się w sposób niestandardowy. Influencer marketing to metoda na pozyskanie szerokiego grona klientów sympatyzujących z daną postacią. Kluczem do sukcesu jest tutaj zaufanie – zarówno influencera do marki, jak i odbiorców do niego samego.

Szczera rekomendacja jest tym, czego potrzebuje każde przedsiębiorstwo specjalizujące się w wytwarzaniu dóbr i usług. Konkurencja nie śpi – może wzorować się na Twoich pomysłach, ale bez wiarygodnej oceny nie może liczyć na zbudowanie trwałej pozycji na rynku.

Wyzwania

PROBLEMY

Momenty spadku sprzedaży danego produktu bądź usługi są tymi najtrudniejszymi do przetrwania z punktu widzenia przedsiębiorcy. Rynek się nasycił – i co wtedy? Należy poszukać nowych odbiorców.

Influencerzy działający według odpowiedniej strategii potrafią ocieplić wizerunek firmy i przedstawić ją jako swojego „przyjaciela”. Ich polecenia mogą bardzo szybko podnieść zasięgi danej marki oraz dotrzeć tam, gdzie reklama nie jest mile widziana.

Wyniki

ROZWIĄZANIA

Zachęcamy Państwa do zaufania prawdziwym ekspertom w swojej dziedzinie – influencerzy utrzymują wysoką pozycję na rynku dzięki unikalnej osobowości oraz umiejętnościom budowania społeczności, jakie nabyli w wyniku prób i błędów.

Twoja firma nie musi ich popełniać – jeśli jest taka możliwość, warto wykorzystać drogę na skróty. Szczerość, naturalność i ciekawe zainteresowania to zalety, jakich nie kupi się za żadne pieniądze. Influencer będący twarzą marki to podwójny sukces – udana współpraca oraz zadowoleni klienci.

0 lat +

doświadczenia

0 mln +

zysku naszych klientów

0 % +

zadowolonych Klientów

pozostałe usługi

poznaj nasze działania

W Minimal Office każdą strategię kampanii reklamowej analizujemy pod kątem biznesowym. Jesteśmy przekonani, że tylko to podejście gwarantuje sukces.

Grafika
Strony WWW
Kampanie Lead
Social Media

opinie.

Nie ma nic lepszego, niż pozytywna opinia naszego klienta, dotycząca świadczonych przez naszą firmę usług. Oto kilka z nich. 

dr Marcin Jawa Kancelaria Śledcza

“Od dłuższego czasu współpracuję z p. Adrianną przy wielu projektach. Mogę gorąco polecić pełen zakres usług. Świetne rozeznanie rynku i wyczucie potrzeb klientów – to uważam za najlepsze atuty. Trzymać tak dalej 👍”

Piotr W iSun

„Mistrzowie Świata w swoim fachu! Profesjonalizm oraz zaangażowanie to cechy które rażąco przewyższają konkurencje z która już miałem doczynienia! Pani Adrianna, to właściwa osoba na właściwym miejscu! Polecam”

Monika Socha M-Style

“Korzystałam z usług Minimal Office i z całego serca mogę polecić :) Dobra jakość, zaangażowanie i profesionalizm to wszystko znajdziecie w jednym miejscu! Szczerze polecam :)”

dr Sylwia Nawrot Amazink

"Mam wrażenie, że rozumiemy się bez słów! :) "

Sandra S. Architektura Urody

“Usługi świadczone przez Minimal Office stoją na najwyższym poziomie. Osobiście cenię sobie przede wszystkim współpracę za indywidualne, profesjonalne oraz kreatywne podejście Pani Adrianny do tematu. Polecam każdemu.”